Language

Microsoft Office 365 aktivizācija LiepU

E-pasts uz kuru nosūtīt pieejas datus.

 


Katram Liepājas Universitātes studentiem un pasniedzējiem šajā paketē ir iespējams saņemt:

  • Office 365 ProPlus

Office 365 ProPlus ir viens no pakalpojumu abonementu plāniem jaunajā Office. Tā ir produktivitātes programmatūra (pakalpojumā iekļauta programma Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Publisher, Access, Skype darbam), kas tiek instalēta jūsu galddatorā vai klēpjdatorā. Office 365 ProPlus ir lietotājiem paredzēts pakalpojums, kas ļauj piekļūt Office piedāvātajām iespējām 5 Windows datoros vai Mac datoros un mobilajās ierīcēs. Ierastās Office instalācijas ir piesaistītas datoriem, kuros tās ir instalētas. Office 365 ProPlus piedāvā jaunas, elastīgas izvietošanas un Office instalēšanas opcijas IT speciālistiem un/vai atsevišķiem lietotājiem.

Microsoft Forms ir jauna Office 365 daļa, kas studentam ļauj ātri un vienkārši veidot pielāgotas viktorīnas, aptaujas, anketas, reģistrācijas formas un citas veidlapas. Veidojot veidlapu, varat uzaicināt citas personas uz to atbildēt, izmantojot jebkuru tīmekļa pārlūkprogrammu pat mobilajās ierīcēs. Kad rezultāti tiek iesniegti, varat izmanot iebūvēto analītiku, lai atbildes novērtētu. Veidlapu datus, piemēram, pārbaudes testu rezultātus var vienkārši eksportēt programmā Excel, lai veiktu papildu analīzi vai vērtēšanu.

Tā ir iespēja izveidot tīmeklī pieejamas interaktīvas atskaites un prezentācijas, personiski noformētus stāstus un vēl daudz ko citu. Video ieskati par Sway pakalpojumu angļu valodā

OneDrive ir datu glabātuve mākonī. Tā sevī ietver lietotajam 1 TB kopējo uzglabājamo datu apjomu, iespēju saglabāt datnes ar apjomu līdz pat 10 GB.


Noderīgas saites:

Sānu sadaļa