Language

Windows 10 Education bezmaksas produkta atslēgas iegūšana LiepU studentiem

Liepājas Universitātes studentiem tiek piedāvāts savā īpašumā iegūt bezmaksas Windows 10 Education produkta atslēgu. Lai iegūtu šo atslēgu (tā paliek studenta īpašumā arī pēc studiju beigšanas vai pārtraukšanas), jāveic daži soļi, kas uzskaitīti turpmākajā tekstā:

  1. Jādodas uz vietnes  https://liepu.onthehub.com katalogu un jāspiež “Register“.
  2. Jaunajā logā ir svarīgi kā savu lietotājvārdu izvēlēties savu studenta apliecības numuru! Balstoties uz šo studenta apliecības numuru, tiks pārbaudīta attiecīgā studenta identifikācija.
  3. Turpinot reģistrāciju, ievadiet savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un paroli. Neaizmirstiet norādītajā laukā ievadīt nepieciešamās noCAPTCHA simbolu virknes.
  4.   Veiksmīgi aizpildot reģistrācijas datus un veicot reģistrāciju katalogā, izvēlamies no Microsoft apakškataloga Windows 10 produktu un ievietojam to pirkumu grozā [Add to Cart ] 
  5. Pēc produkta pievienošanas, varam aplūkot iepirkuma grozu, uzklikšķinot uz iepirkuma grozu augšējā izvēlnē [Shopping Cart]. No šīs sadaļas varam arī klikšķināt uz “kvīts” izrakstīšanu [Check Out].
  6. Aplūkojot elektroniski izveidoto kvīti, varam ieraudzīt produkta atslēgu, kas kvītī ir marķēta ar sarkano krāsu. Šo kvīti ir ieteicams nosūtīt sev uz e-pastu, jo šī produkta atslēga sistēmā tiks parādīta tikai 31 dienu un pēc šī termiņa sasniegšanas nebūs iespējams aplūkot atslēgu bez papildus maksas. 
  7. No šis kvīts ir iespējams nokļūt uz Microsoft piedāvāto ISO datņu lejupielādes vietni. Lai lejupielādētu Microsoft jaunāko piedāvāto ISO, būs nepieciešams ievadīt jauniegūto produkta atslēgu. 

Svarīgi!

  • Katram lietotājam būs pieejama tikai 1 Windows 10 Education atslēga;
  • Šī atslēga bez papildus maksas sistēmā būs aplūkojama vienu mēnesi;
  • Šo atslēgu var izmantot uz viena datora;
Sānu sadaļa