Language

Studentu darbs ar Microsoft Teams

Lai sāktu strādāt ar MS Teams, nepieciešams Office 365 konts. Ja tāda vēl nav, aizpildiet elektronisku anketu vietnē serviss.liepu.lv. 

Pasniedzējam iespējams izveidot digitālo lekciju (gan tūlītēju, gan ieplānotu), kurā studentiem iespējams pievienoties ar saiti. Kad pasniedzējs Jums ir nodevis saiti, norādītajā laikā dodieties uz norādīto tīmekļa vietni. Jums būs iespēja pievienoties sarunai gan kā viesim, gan, ja ir izveidota pieeja, ar savu Office 365 kontu. 

Studentam ir vienlīdz ērta strādāšana ar lietotni kā datorā, tā arī tālrunī vai planšetdatorā (viedierīcē). Lai lejupielādētu lietotni viedierīcē, dodieties uz tīmekļa  vietni https://teams.microsoft.comievadiet Jums piešķirtos piekļuves datus. Pēc veiksmīgas autentifikācijas Jums piedāvās lejupielādēt programmu. Pēc uzstādīšanas Jums atkārtoti lietotnē prasīs autentificēties. 

Lai darbotos no datora, atveriet pārlūkprogrammu Chrome vai Edge, dodieties uz tīmekļa vietni https://teams.microsoft.com. Ievadiet savus piekļuves datus, kuratsūtīti Jūsu norādītajā e-pastā. Veiksmīgai turpināšanai būtu ieteicams atļaut atcerēties pieteikšanos (bet ne paroli), lai citu dienu darbība būtu ērtāka un ātrāka. Pēc veiksmīgas autentifikācijas, iesakām arī atļaut desktop notifications jeb darbvirsmas paziņojumus par jaunām ziņām kontā. 

Ja lietojat personīgo datoru, ieteicams lejupielādēt MS Teams savā datorāJa autorizējoties Jums to nepieprasīja, atrodiet lejupielādes pogu kreisā sānu paneļa pašā apakšā. 

Sānu sadaļa