Language

Pamācība, kā pierakstīties un izrakstīties no platformas Microsoft Teams

1. Atveriet lietotni Microsoft Teams

Microsoft Teams lietotne Windows sistēmā uz darbvirsmas un rīku joslā

2. Pēc ielādes tiek parādīts pierakstīšanās ekrāns. Ja šāds ekrāns neparādās, bet uzreiz atveras jau lietotne ar citu kontu, nepieciešams izpildīt “Izrakstīšanās no MS Teams” sadaļu. “Sign-in address” vai “Pierakstīšanās adrese” laukā ievadiet piešķirtā konta lietotājvārdu jeb e-pasta adresi un klikšķiniet pogu “Sign in” vai “Pierakstīties”.

3. Ja e-pasta adrese ievadīta pareiza, pieprasīs paroli – to ievadiet laukā “Parole” jeb “Password”.  Ja nepieciešams, varat atvienot saglabāto pierakstīšanās kontu.


4. Nereti tiek piedāvāts saglabāt pierakstīšanās informāciju datorā – to atļauts darīt tikai savos datoros! Darba datoros un vēl jo vairāk koplietojamos datoros ir jāizvēlas “Pierakstīties tikai šajā programmā”.  Jebkurā gadījumā ir jāizņem ķeksītis no “Atļaut organizācijai pārvaldīt manu ierīci”!

 

5. Atlasiet ikonu labajā augšējā stūrī ar vārda un uzvārda iniciāļiem (vai profila attēlu, ja esat to uzstādījis Microsoft kontam). Tiks atvērta izvēlne ar iespējām, no kurām pēdējā būs “Izrakstīties”. Klikšķiniet uz tās un tiksiet atslēgts no sava konta.

Sānu sadaļa