Language

MS Outlook Express e-pasta konfigurēšana

Lai pareizi iestatītu liepu.lv e-pastus MS Outlook Express e-pasta klienta programmai, sekojiet instrukcijai.

Izvēlnē izvēlamies – Rīki, tālāk Konti, tālāk Pievienot un visbeidzot Pasts … !

Tad piedāvātajā izvēlnē ievadam vārdu uzvārdu, tad e-pasta adresi, tālāk ievadam ienākošā pasta jeb POP3 serveri, kas ir mail.liepu.lv, tad ievadam izejošā pasta jeb SMTP serveri, kas ir mail.liepu.lv , tālāk ievada konta nosaukumu, kurš sakrīt ar Jūsu izdalīto e-pasta adresi (piem. janis.berzins@liepu.lv) un ievadam paroli. Tad spiežam pabeigt.
Kad tas izdarīts, izvēlamies kontu kuru izveidojām, un spiežam – Rekvizīti, atveras logs, kurš redzams zemāk !

Turpinām iestatīšanu. Izvēlamies, redzamajā attēlā, Serveri.

Šeit svarīgi Izejošā pasta serverim izvēlēties opciju ‘Manam serverim nepieciešama autentifikācija’. Spiežam blakus uz pogu ‘Iestatījumi’ , ja Pieteikšanās informācijā izvēlēta opcija ir ‘Lietot tos pašus iestatījumus, kas norādīti ienākošā pasta serverim’ , tad spiežam atcelt un ejam tālāk, izvēloties opciju ‘Papildu’.

Šeit svarīga iestatīšanas daļa ‘Serveru portu numuri’. Pie izejošais pasts (SMTP) atstājam tur esošo portu 25, atzīmējam lietošanai opciju ‘Šim serverim nepieciešams drošs savienojums (SSL)’.
Turpinam iestatīt – ‘Ienākošais pasts (POP3):’ ir ports 110, to mainam uz 995 un arī atzīmējam lietošanai opciju ‘Šim serverim nepieciešams drošs savienojums (SSL)’.
Tad beidzot esam beiguši, atliek tikai nospiest uz pogas ‘Lietot’, tad uz pogas ‘Labi’ un LIETOT !?

Sānu sadaļa