Language

Failu sinhronizēšana ar programmu Dropbox

Ja bieži izveidojas situācijas, ka flašatmiņas tiek aizmirstas darbā vai mājās, e-pastu ierobežojumi neapmierina vēlmi dalīties ar salīdzinoši lielu izmēru failiem un bieži ir nepieciešamība strādāt pie dažādiem datoriem gan darbā, gan mājā, tad ļoti iespējams ikdienu spēs atvieglot programma Dropbox, kas nodrošina ērtu, universālu failu sinhronizāciju starp ierīcēm.

Sākumā Dropbox piedāvā bez maksas 2 GB vietu failiem, kas pilnībā var nodrošināt ne sevišķi prasīga lietotāja vēlmes, bet, ja ir vēlme sinhronizēt daudz lielākus datu apjomus, tad par papildus samaksu ir iespējams abonēt pat 100 GB vietu taviem failiem.

Kā programma darbojas?

Uzinstalējot uz sava datora Dropbox un reģistrējoties, programma izveidos My Dropbox mapi (Windows vidē tā parasti atrodas My Documents mapē), kuras saturs tiks sinhronizēts ar visiem datoriem, kur ir uzinstalēta programma un esat reģistrējušies. Piemēram, ja jūs šajā mapē izveidosiet citu mapi ar nosaukumu “Darba faili” un iekopēsiet tajā dažādus failus, tad pēc sinhronizācijas tāda pati mape ar tiem pašiem failiem tiks izveidota arī pārējos datoros.

Pārējiem datoriem nav obligāti jābūt ieslēgtiem, jo visa sinhronizācija notiek ar servera palīdzību, ka nodrošina arī to, ka tiks saglabāta arī visu failu izmaiņu vēsture, kas līdz ar to nodrošinot iespēju atjaunot izdzēsto vai sabojāto failu versijas 30 dienu periodā.

Sānu sadaļa